הגדרת מעבד ההזמנות- כיצד להגדיר את מערכת ההזמנות האוטומטיות

את מעבד ההזמנות נרצה להגדיר ולהפעיל במידה ואנו רוצים להתחיל לעבוד עם ההזמנות
 האוטומטיות או ליהנות מהפיצ׳ר של עדכון מספרי מעקב ושליחת הודעות אוטומטיות ללקוחות גם בהזמנות ידניות. 

נמצא את מעבד ההזמנות תחת:

Monitors --> Order processor

במידה ומעבד ההזמנות מופיע בצבע אפור ולא ניתן ללחוץ עליו זה אומר שחבילת ההרשמה שלכם אינה כוללת את מעבד ההזמנות ויהיה עליכם לשנות לחבילת הרשמה אחרת
תוכלו ללמוד כיצד לבצע שינויים בחבילה שלכם בלחיצה כאן

המערכת תומכרת בהזמנות אוטומטיות לספקים הבאים:
Amazon.com
Amazon.co.uk
Amazon.de
Amazon.fr (beta)
Aliexpress (beta)


השלב הראשון יהיה לחבר את חשבון האמזון שלנו - נלחץ על

החלון הבא יפתח:

יש למלא את פרטי חשבון הגי'מייל אמזון/אליאקספרס שלנו (המייל חייב להיות ג'ימייל אחרת האוטומציה לא תעבוד באופן תקין).בשלב הבא נמלא את הסיסמא לחשבון- יש לוודא שאכן הסיסמא תואמת ותקינה.

Account Zip Code
Account Phone
Account Full Name

יש למלא את הכתובת והמיקוד מכתובת הבילינג שלנו באמזון.

הסבר מפורט על איך ניתן למצוא ולהגדיר את כתובת הבילינג ניתן לקרוא במאמר הבא:

לאחר מכן, תצטרכו להוסיף את פרטי כרטיס האשראי שלכם.
אם אתם מוסיפים חשבון של אליאקספרס שימו לב למלא את המספר המלא של כרטיס האשראי, תוקף, 3 ספרות בגב הכרטיס, שם פרטי ושם משפחה ואז סמנו את התיבה
'Default Payment Method'.

אם אתם מוסיפים חשבון אמזון ואתם מעוניינים לבצע רכישות בכרטיס אשראי בחשבון האמזון שלכם שימוש לב גם פה להוסיף את הפרטים המלאים של כרטיס האשראי והפרטים שלכם ממש כמו שהוספת כרטיס לחשבון אליאקספרס - וסימון התיבה של
'Default Payment Method'

אם אתם עובדים עם גיפט קארד באמזון, הוסיפו רק את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי, תאריך תוקף ואל תסמנו את האופציה של
'Default Payment Method'

 • אם יש לכם יותר מכרטיס אשראי אחד המחובר לכתובת הבילינג שלכם באמזון שימו לב להוסיף את כל כרטיסי האשראי למערכת כי בזמן הכניסה לחשבון האמזון הם יכולים לבקש כחלק מהאימות את 4 הספקות האחרונות של כרטיס האשראי או את תאריך התוקף - הפרטים האלו חשובים על מנת שהמערכת תצליח לעבור את האימות של אמזון.

חשוב מאוד: שימו לב לא לשמור את מספר הטלפון שלכם באמזון תחת
'Login and Security'
ולוודא שאופציית
2 step verification
לא פעילה בחשבונכם. למידע נוסף על ניתוק האימות ב 2 שלבים ניתן ללחוץ כאן

אחרי שהוספתם את חשבון האמזון שלכם אתם יכולים גם להגדיר כמות דולר יומית לשימוש של גיפטים בחשבון. כאשר מערכת ההזמנות תגיע לסכום היומי שהקצבתם המוניטור יעבור לבצע הזמנות מחשבון אחר שמחובר למעבד ההזמנות

שימו לב: כאשר בזמן ניסיון ביצוע הזמנה המערכת תקבל יותר מדי שגיאות מעבד ההזמנות באופן אוטומטי יסמן את החשבון הזה כלא זמין לביצוע הזמנות עד שאתם תתקנו את השגיאה ותחזירו את הסימון של החשבון כפעיל.

הוספת חשבון ג׳ימייל:
בחלק התחתון של המסך נחבר את חשבון הג׳ימייל שלנו. מדובר באותה כתובת האימייל של חשבון האמזון שהגדרתם בחלקו העליון של המסך. במידה ואתם מתחברים לאמזון מכתובת אלקטרונית שהיא אינה ג׳ימייל יהיה עליכם לשנות את כתובת המייל לג׳ימייל באמזון ישירות אחרת לא תוכלו לעבוד עם ההזמנות האוטומטיות.

חיבור חשבון הג׳ימייל הינו שלב הכרחי בתהליך. הסיבה לכך היא שכשאמזון מזהה התחברות ממחשב מרוחק לחשבון שלכם היא מנסה לאבטח את חשבונכם באמצעות שליחה של קודי אימות לחשבון המייל שלכם
 (OTP = One time Password).
על מנת שהפלטפורמה שלנו תוכל להתחבר לחשבונכם עליה לשלוף את קודי האימות האלו מחשבון הג׳ימייל שלכם ולהזין אותם בכניסה לאמזון ובכך להתחבר.
עליכם לתת הרשאה לפלטפורמה להתחבר לחשבונכם.

על מנת להוסיף את הגי'מייל לחצו על העיפרון מצד שמאל ולאחר מכן לחצו על הבא:
'Connect Gmail Account'

השלב הבא הוא הגדרת המעבד- בצד ימין של העמוד:

 1. Auto Order - סימון זה מחליט אם ההזמנה תתבצע באופן אוטומטי לחלוטין או באופן חלקי . במידה ותסמנו את זה בוי ההזמנה תהיה אוטומטית לחלוטין ותתבצע ברגע שתיכנס ללא התערבותכם .
  במידה ולא תסמנו את הוי, ההזמנה תמתין במצב
  Stand By
  לחיצה על הכפתור הירוק במסך ההזמנות
  Order Now
  תשלח את ההזמנה לביצוע. אופציה זו טובה למשתמשים המעוניינים לבדוק את פרטי ההזמנה לפני שהיא יוצאת. 
 2. Bundle Order- סימון זה יאפשר למערכת לקבץ מספר הזמנות בסל אחד. מומלץ לסמן תיבה זו מאחר וזה יאיץ את תהליך ההזמנות.
 3. Aliexpress Auto Order (Beta)- סימון וי בפוקציה זו יגדיר למערכת לבצע הזמנה אוטומטית למוצר אליאקספרס שנמכר.
 4. Order Only Prime -  סימון וי בפונקציה זו תאפשר הזמנה אוטומטית  למוצרי פריים בלבד. במידה ולא תסמנו אותה הפלטפורמה תזמין מוצרי  פריים וגם מוצרים שאינם בפריים - מספקים צד שלישי.
 5. Hipshipper - במידה ואתם עובדים עם היפשיפר עליכם לסמן את ההגדרה הבאה וזאת על מנת שהזמנות ישלחו אוטומטית למרכז הלוגיסטי של היפשיפר בניו יורק ובכדי שמספרי המעקב הבינלאומיים יתעדכנו ולא המקומיים.
  למידע נוסף על כיצד לעבוד עם היפשיפר ניתן לקרוא כאן במאמר המצורף בתחתית העמוד.
 6. Maximum Order For Auto Order- סכום הדולרי שתזינו בשדה הזה הינו עלות ההזמנה המקסימלית אותה אתם מאפשרים לפלטפורמה לבצע באופן אוטומטי. לפי הדוגמה, אם מוצר יעלה באמזון יותר מ- 300 דולר הוא לא יוזמן על ידי המערכת וההזמנה תיכשל.
 7. Max Lose Amount - הערך הדולרי שתזינו כאן הינו מקסימום ההפסד בו אתם מאפשרים למערכת לבצע הזמנה אוטומטית  במידה וההזמנה בוצעה בין סריקות לפני שהמוניטור הספיק לעדכן את מחירו החדש של המוצר. במקרה כזה, ההזמנה תיכשל ולא תבוצע. 
 8. Set Order As Shipped - כאן תוכלו לבחור מתי לסמן את ההזמנה כנשלחה באיביי. אחרי שההזמנה בוצעה או לאחר שהתקבל ועודכן מספר המעקב
 9. Gift Message - בחלק הזה תוכלו להזין את הטקסט אותו תרצו שיקבל הלקוח בפתק המתנה שיקבל מאמזון
 10. Messages To Buyers - כאן תוכלו להגדיר את ההודעות האוטומטיות שישלחו לקונה ותוכלו לערוך את תוכנן. במידה ולא תרצו לשלוח את אחת מההודעות או את כולן  פשוט מחקו את הטקסט הכתוב בהודעה ולחצו על מקש הרווח פעם אחת ובאופן הזה ההודעה לא תישלח לקונה כחלק מההליך האוטומטי.
 11. Notifications - כאן תוכלו לבחור אילו הודעות תרצו לקבל מהמערכת על עדכון סטטוס ההזמנה שלכם, כשהזמנה נכשלה, הצליחה או על עדכון מספר מעקב. הזינו את המייל אליו תרצו לקבל את הנוטיפיקציות האלו

Cashback

כאן תוכלו להגדיר את חשבון הקאשבק שלכם, כדי לקבל החזרים כספיים בהזמנות האוטומטיות שלכם.
למידע נוסף, צפו במדריך הבא:

 לכל שאלה נוספת אנא פנו אלינו בצ׳ט התמיכה ונשמח לעזור:)

___
LDU:23.7.19